בנייה ירוקה היא גישה כוללת, שמטרתה ליצור סביבת שהייה בריאה ונוחה תוך צמצום הפגיעה במשאבים הטבעיים המתכלים וצמצום הפגיעה באיכות הסביבה. המבנה מתוכנן, מעוצב ומבוצע באופן המצמצם את הצריכה האנרגטית בו.

מעטפת הבניין משפיעה על כמות האור הטבעי, קרינת השמש והחום החודרים למבנה מבחוץ. אלו מהווים גורם משפיע על תנאי עבודה נוחים, על בריאות הנוכחים במבנה, על צריכת האנרגיה לצורך מיזוג ותאורת הבניין ועוד.

לאלום עשת פתרונות ירוקים ייחודיים למעטפת בניין, המשפרים את תנאי הסביבה בבניין, אשר פותחו בטכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות חדירה מקסימלית של אור טבעי, תוך סינון קרינה וחום. פתרונות אלו תורמים לצמצום צריכה אנרגטית לצורך מיזוג ותאורה, והופכים את חללי המבנה לבריאים ונעימים יותר לשהייה.

אלום עשת מתמחה בהתאמת פתרון מעטפת הבניין לאופי השימוש, מיקום ומקסום שימוש במשאבים טבעיים ושיפור נוחות המשתמש. החברה מתכננת ומייצרת את החיץ בין החוץ

לפנים, המשפר את הנוחות הוויזואלית- סנוור, הקשר עם החוץ (ראות הנוף), הנוחות התרמית, הפחתת הקרינה וכד'. אנו מתכננים מעטפות בניין באופן המשלב משאבי החוץ כמו אור טבעי ונוף עם נוחות ויזואלית ותרמית, ובשימוש בבניין מצמצמים את הצריכה האנרגטית, ואף מייצרים אנרגיה מתחדשת (כמו לדוגמה במערכת תאים פוטו-וולטאים).

אלום עשת - אות הבנייה הירוקה